Ви тут:

Здорові суглоби - рух без болю!

Здорові суглоби - рух без болю!Що таке біль? Образно кажучи, - це дзвіночок, який подає людині сигнал, що з її організмом щось негаразд. Кожен з нас відчував біль – зубний, головний, болі в суглобах. В наш час саме суглобові болі відносять до найбільш поширених.

     Біль у суглобах, як правило, є  проявом захворювання опорно - рухового апарату і може істотно обмежити здатність людини вільно рухатись.  Цей біль не завжди пов’язаний з віком. Він може виникати і в молодих людей віком 30-40років через сидячий спосіб життя і недостатність фізичних навантажень, або ж навпаки, через високі, надмірні фізичні навантаження на м’язи та суглоби.  Однак, більша  частина людей, які страждають на хронічний біль у суглобах, все ж старше сорока п’яти - п’ятидесяти років.

   До запальних захворювань суглобів відносять різного роду артрити і ревматизм. Артрит (власне запалення суглоба) може виникнути після переохолодження, травми, різних інфекцій (ГРВІ, ангіна, грип). Болі при артритах посилюються при русі і можуть виникати в стані спокою. Шкіра навколо хворого суглоба припухає  і червоніє. Вранці виникає відчуття скутості, яке протягом дня трохи проходить.

Інше захворювання – ревматизм – викликає стрептококова інфекція, яка спочатку поражає серцеві клапани. Захворювання супроводжується підвищеною температурою, почервонінням і припухлістю колінних і ліктьових суглобів, зап’ястків. На жаль, ревматизм  нерідко зустрічається і в дітей.

Артроз. Причина – це травмування суглобів під дією постійних великих навантажень внаслідок якихось професійних дій або надмірної ваги. Болі в цьому випадку виникають в області хребта, тазу, колін, ліктьових суглобів.

Болі в суглобах виникають також і при запаленні навколо суглобової сумки – бурсит. Виникає внаслідок травм, інфекцій, інтоксикацій.

   Іншими словами, болі в суглобах виникають з різних причин, тому намагатися встановити їх природу самостійно просто неможливо. Але можливо боротися з біллю. Для того, щоб залишатися фізично і соціально активним, людині, що страждає від болю потрібні засоби для його полегшення.

  І тут може допомогти ALPA КІНСЬКИЙ БАЛЬЗАМ ЗІГРІВАЮЧИЙ, основними  діючими  речовинами якого є витяжка з перцю чілі, яка має потужний зігріваючий ефект і розмарин, що сприяє зменшенню болю в спині  при артриті і ревматизмі.

    ALPA ГЕЛЬ ЛЬОДОВИЙ навпаки має сильно виражену охолоджуючу дію завдяки ментолу, камфорі і екстракту сосни сибірської. Він дуже швидко діє на суглоби та м’язи і знімає біль при ревматизмі.

    Ще один високоефективний засіб при хронічних захворюваннях суглобів -  ALPA  HERBAL трав’яний гель  з гірською сосною.  Завдяки ефірним оліям і ментолу швидко заспокоює  біль в спині, шиї, суглобах і хребті, а також  при ревматизмі і подагрі; знімає запалення і набряки.

При будь-яких болях можна використовувати спиртові трав’яні  настойки ALPA.

Вчені доказали, що терпіти біль шкідливо. Користуйтесь натуральними і безпечними засобами ALPA  і будьте здорові!